TMUX1108RSVR
DigiKeyn tuotenumero
296-53257-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-53257-1-ND - Cut Tape (CT)
296-53257-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TMUX1108RSVR
Kuvaus
IC MUX 8:1 4OHM 16UQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 piirin mikropiirikytkin 8:1 4Ohm 16-UQFN (2,6x1,8)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TMUX1108RSVR -mallit
Kategoria
-3 db:n kaistanleveys
90MHz
Valmistaja
Texas Instruments
Latausinjektio
-1pC
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kanavan kapasitanssi (CS(off), CD(off))
7pF, 60pF
Osan tila
Aktiivinen
Virta - vuoto (IS(off)) (maks.)
80pA
Kytkinpiiri
SP8T
Ylikuuluminen
-65dB – -45dB @ 1MHz – 10MHz
Multiplekseri/demultiplekseripiiri
8:1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Piirien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Päästötilan resistanssi (maks.)
4Ohm
Pakkaus / kotelo
16-UFQFN
Kanavien välinen sovitus (ΔRon)
130mOhm
Valmistajan laitepakkaus
16-UQFN (2,6x1,8)
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
1,08V – 5,5V