TMCS1100A2QDR
DigiKeyn tuotenumero
296-TMCS1100A2QDRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TMCS1100A2QDRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TMCS1100A2QDRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TMCS1100A2QDR
Kuvaus
PRECISION ISOLATED CURRENT SENSO
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 1 kanavaa Hallin ilmiö Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TMCS1100A2QDR -mallit
Kategoria
Lineaarisuus
±0,05%
Valm.
Tarkkuus
±0,4%
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
3V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
6mA
Mittaukseen
AC/DC
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Anturin tyyppi
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Kanavien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Herkkyys
100mV/A
Päätuotenumero
Taajuus
80kHz