TLV27L2IDR
DigiKeyn tuotenumero
296-12230-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-12230-1-ND - Cut Tape (CT)
296-12230-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLV27L2IDR
Kuvaus
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 2 Piiriä Kiskosta kiskoon 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
TLV27L2IDR -mallit
Kategoria
Jännite - tulon offset
500 µV
Valm.
Virta - syöttö
7µA (x2 kanavaa)
Digi-Reel®
Virta - lähtö/kanava
400 µA
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (min.)
2.7 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
16 V
Piirien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Kiskosta kiskoon
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Muuttumisnopeus
0,06V/µs
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
160 kHz