TLV27L2IDR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TLV27L2IDR |
Kuvaus | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 2 Piiriä Kiskosta kiskoon 8-SOIC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TLV27L2IDR -mallit |
Kategoria | Jännite - tulon offset 500 µV |
Valm. | Virta - syöttö 7µA (x2 kanavaa) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - lähtö/kanava 400 µA |
Osan tila Aktiivinen | Jännitealue (min.) 2.7 V |
Vahvistimen tyyppi | Jännitealue (maks.) 16 V |
Piirien lukumäärä 2 | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Lähdön tyyppi Kiskosta kiskoon | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Muuttumisnopeus 0,06V/µs | Pakkaus / kotelo 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys) |
Vahvistus-kaistanleveys-tulo 160 kHz | Valmistajan laitepakkaus 8-SOIC |