TLV170IDBVT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TLV170IDBVT |
Kuvaus | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 6 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 1 Piiriä Kiskosta kiskoon SOT-23-5 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TLV170IDBVT -mallit |
Kategoria | Jännite - tulon offset 500 µV |
Valm. | Virta - syöttö 125µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - lähtö/kanava 17 mA |
Osan tila Aktiivinen | Jännitealue (min.) 2.7 V |
Vahvistimen tyyppi | Jännitealue (maks.) 36 V |
Piirien lukumäärä 1 | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Lähdön tyyppi Kiskosta kiskoon | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Muuttumisnopeus 0,4V/µs | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Vahvistus-kaistanleveys-tulo 1.2 MHz | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-5 |