TLV170IDBVT
DigiKeyn tuotenumero
296-45356-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-45356-1-ND - Cut Tape (CT)
296-45356-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLV170IDBVT
Kuvaus
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 1 Piiriä Kiskosta kiskoon SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
TLV170IDBVT -mallit
Kategoria
Jännite - tulon offset
500 µV
Valm.
Virta - syöttö
125µA
Digi-Reel®
Virta - lähtö/kanava
17 mA
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (min.)
2.7 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
36 V
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Kiskosta kiskoon
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Muuttumisnopeus
0,4V/µs
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
1.2 MHz