TLV1117-15CDCY
DigiKeyn tuotenumero
296-34399-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLV1117-15CDCY
Kuvaus
IC REG LIN 1.5V 800MA SOT-223-4
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA SOT-223-4
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TLV1117-15CDCY -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
10 mA
Pakkaustapa
Putki
PSRR
75dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
15V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-4
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,5V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,3V @ 800mA