TL1963A-33DCYR
DigiKeyn tuotenumero
296-24897-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-24897-1-ND - Cut Tape (CT)
296-24897-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TL1963A-33DCYR
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-4
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A SOT-223-4
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TL1963A-33DCYR -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
1 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
80 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
20V
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-4
Jännitehäviö (maks.)
0,55V @ 1,5A