THS4150IDGNR
DigiKeyn tuotenumero
296-13344-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-13344-1-ND - Cut Tape (CT)
296-13344-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THS4150IDGNR
Kuvaus
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8HVSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Differentiaalinen Vahvistimet 1 Piiriä Differentiaalinen 8-HVSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
THS4150IDGNR -mallit
Kategoria
Jännite - tulon offset
1.1 mV
Valm.
Virta - syöttö
17,5mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - lähtö/kanava
85 mA
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (min.)
4 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
33 V
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lähdön tyyppi
Differentiaalinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Muuttumisnopeus
650V/µs
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys) avoin juotoskohta
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
340 MHz
Valmistajan laitepakkaus
8-HVSSOP
-3 db:n kaistanleveys
150 MHz