THS4130EVM
DigiKeyn tuotenumero
296-10043-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THS4130EVM
Kuvaus
EVAL BOARD FOR THS4130
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
THS4130 1 - Yksittäinen Kanavaa mikropiiriä kohti Differentiaalinen Vahvistimen arviointialusta
Kategoria
-3 db:n kaistanleveys
170MHz
Valmistaja
Texas Instruments
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
215MHz
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - lähtö/kanava
85mA
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (päämikropiiri)
13mA
Kanavia mikropiiriä kohti
1 - Yksittäinen
Jännite - syöttö, yksin/kaksinkertainen (±)
4V – 33V, ±2V – 16,5V
Vahvistimen tyyppi
Differentiaalinen
Käytetty mikropiiri/osa
THS4130
Lähdön tyyppi
Differentiaalinen
Sisältö
Piirilevyt
Muuttumisnopeus
67V/µs