SN74LVC3G14DCTR
DigiKeyn tuotenumero
296-13284-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-13284-1-ND - Cut Tape (CT)
296-13284-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74LVC3G14DCTR
Kuvaus
IC INVERT SCHMITT 3CH 3-INP SM8
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Invertteri IC 3 Kanavainen Schmitt-laukaisu SM8
EDA/CAD-mallit
SN74LVC3G14DCTR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - lepovirta (maks.)
10 µA
Valm.
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Sarja
Logiikkataso - matala
0,7V – 2,5V
Digi-Reel®
Logiikkataso - korkea
1,4V – 3,7V
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
4,3ns @ 5V, 50pF
Logiikan tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Piirien lukumäärä
3
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojen lukumäärä
3
Valmistajan laitepakkaus
SM8
Ominaisuudet
Schmitt-laukaisu
Pakkaus / kotelo
8-LSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm leveys)
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V