SN74LVC2G32DCUT
DigiKeyn tuotenumero
296-32324-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-32324-1-ND - Cut Tape (CT)
296-32324-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74LVC2G32DCUT
Kuvaus
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
OR-hila IC 2 Kanavainen 8-VSSOP
EDA/CAD-mallit
SN74LVC2G32DCUT -mallit
Kategoria
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Valm.
Logiikkataso - matala
0,7V – 0,8V
Sarja
Logiikkataso - korkea
1,7V – 2V
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
3,2ns @ 5V, 50pF
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Logiikan tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Piirien lukumäärä
2
Valmistajan laitepakkaus
8-VSSOP
Tulojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
8-VFSOP (0,091", 2,30mm leveys)
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V