SN74LVC2G14DBVT
DigiKeyn tuotenumero
296-26618-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-26618-1-ND - Cut Tape (CT)
296-26618-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74LVC2G14DBVT
Kuvaus
IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Invertteri IC 2 Kanavainen Schmitt-laukaisu SOT-23-6
EDA/CAD-mallit
SN74LVC2G14DBVT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - lepovirta (maks.)
10 µA
Valm.
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Sarja
Logiikkataso - matala
0,3V – 1,4V
Digi-Reel®
Logiikkataso - korkea
1,4V – 3,7V
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
4,7ns @ 5V, 50pF
Logiikan tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Piirien lukumäärä
2
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojen lukumäärä
2
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-6
Ominaisuudet
Schmitt-laukaisu
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V