SN74LVC1G32DRLR
DigiKeyn tuotenumero
296-18016-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-18016-1-ND - Cut Tape (CT)
296-18016-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74LVC1G32DRLR
Kuvaus
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT5
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
OR-hila IC 1 Kanavainen SOT-5
EDA/CAD-mallit
SN74LVC1G32DRLR -mallit
Kategoria
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Valm.
Logiikkataso - matala
0,7V – 0,8V
Sarja
Logiikkataso - korkea
1,7V – 2V
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
4ns @ 5V, 50pF
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Logiikan tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Piirien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
SOT-5
Tulojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
SOT-553
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V