SN74LVC1G3208DBVR
DigiKeyn tuotenumero
296-18771-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-18771-1-ND - Cut Tape (CT)
296-18771-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74LVC1G3208DBVR
Kuvaus
IC AND/OR GATE 1-CIR SOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AND/OR-portti Määritettävät 1 piiriä 3 tuloa (2, 1) Tulo SOT-23-6
EDA/CAD-mallit
SN74LVC1G3208DBVR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lähdön tyyppi
Epäsymmetrinen
Valmistaja
Texas Instruments
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Sarja
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C