SN74LVC1G175DCKT
DigiKeyn tuotenumero
296-32299-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-32299-1-ND - Cut Tape (CT)
296-32299-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74LVC1G175DCKT
Kuvaus
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC70-6
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kiikut 1 Elementti D-tyyppi 1 bittiä Positiivinen reuna 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
EDA/CAD-mallit
SN74LVC1G175DCKT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
5ns @ 5V, 50pF
Valmistaja
Texas Instruments
Laukaisintyyppi
Positiivinen reuna
Sarja
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - lepovirta (Iq)
10 µA
Aihealue
Reset
Tulokapasitanssi
3 pF
Tyyppi
D-tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Lähdön tyyppi
Ei käänteinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Elementtien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
SC-70-6
Bittien lukumäärä elementtiä kohden
1
Pakkaus / kotelo
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Kellotaajuus
175 MHz