SN74ACT14DBR
DigiKeyn tuotenumero
296-4367-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-4367-1-ND - Cut Tape (CT)
296-4367-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74ACT14DBR
Kuvaus
IC INVERT SCHMITT 6CH 1IN 14SSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Invertteri IC 6 Kanavainen Schmitt-laukaisu 14-SSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SN74ACT14DBR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - lepovirta (maks.)
2 µA
Valm.
Virta - lähtö korkea, matala
24mA, 24mA
Sarja
Logiikkataso - matala
0,5V – 1,4V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Logiikkataso - korkea
1,2V – 2,1V
Osan tila
Aktiivinen
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
11,5ns @ 5V, 50pF
Logiikan tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Piirien lukumäärä
6
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
14-SSOP
Ominaisuudet
Schmitt-laukaisu
Pakkaus / kotelo
14-SSOP (0,209", 5,30mm leveys)
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V