SN74ACT14DBR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SN74ACT14DBR |
Kuvaus | IC INVERT SCHMITT 6CH 1IN 14SSOP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 6 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Invertteri IC 6 Kanavainen Schmitt-laukaisu 14-SSOP |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SN74ACT14DBR -mallit |
Kategoria | Virta - lepovirta (maks.) 2 µA |
Valm. | Virta - lähtö korkea, matala 24mA, 24mA |
Sarja | Logiikkataso - matala 0,5V – 1,4V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Logiikkataso - korkea 1,2V – 2,1V |
Osan tila Aktiivinen | Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL 11,5ns @ 5V, 50pF |
Logiikan tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Piirien lukumäärä 6 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojen lukumäärä 1 | Valmistajan laitepakkaus 14-SSOP |
Ominaisuudet Schmitt-laukaisu | Pakkaus / kotelo 14-SSOP (0,209", 5,30mm leveys) |
Syöttöjännite 4,5V – 5,5V | Päätuotenumero |