SN65HVD70DGSR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SN65HVD70DGSR |
Kuvaus | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10VSSOP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 6 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1/1 Lähetin-vastaanotin Täysi RS422, RS485 10-VSSOP |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SN65HVD70DGSR -mallit |
Kategoria | Vastaanottimen hystereesi 70 mV |
Valmistaja Texas Instruments | Tiedonsiirtonopeus 400kbps |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Syöttöjännite 3V – 3,6V |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Tyyppi Lähetin-vastaanotin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Protokolla RS422, RS485 | Pakkaus / kotelo 10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm leveys) |