SN65HVD70DGSR
DigiKeyn tuotenumero
296-40516-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-40516-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40516-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN65HVD70DGSR
Kuvaus
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10VSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1/1 Lähetin-vastaanotin Täysi RS422, RS485 10-VSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SN65HVD70DGSR -mallit
Kategoria
Vastaanottimen hystereesi
70 mV
Valmistaja
Texas Instruments
Tiedonsiirtonopeus
400kbps
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Lähetin-vastaanotin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Protokolla
RS422, RS485
Pakkaus / kotelo
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)