REG113NA-3.3/3K
DigiKeyn tuotenumero
REG113NA-3.3/3KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
REG113NA-3.3/3KCT-ND - Cut Tape (CT)
REG113NA-3.3/3KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REG113NA-3.3/3K
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 400MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 400mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
REG113NA-3.3/3K -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
500 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
1 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (maks.)
10V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,41V @ 400mA