REF4132A33DBVRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-REF4132A33DBVRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-REF4132A33DBVRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-REF4132A33DBVRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REF4132A33DBVRQ1
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,05% SOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
REF4132A33DBVRQ1 -mallit
Kategoria
Kohina - 10Hz – 10kHz
24µVrms
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - tulo
3,35V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö
100µA
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Referenssityyppi
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Hyväksyntä
AEC-Q100
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtövirta
10 mA
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Toleranssi
±0,05%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Lämpötilakerroin
12ppm/°C
Päätuotenumero
Kohina - 0,1Hz – 10Hz