OPT8241NBN
DigiKeyn tuotenumero
296-42354-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OPT8241NBN
Kuvaus
IC TOF SENSOR 78COG
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3D Time of Flight Kuva-anturit 320H x 240V 78-COG (8,75x15,71)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OPT8241NBN -mallit
Kategoria
Kuvaa sekunnissa
150.0
Valmistaja
Texas Instruments
Syöttöjännite
1,5V – 3,3V
Pakkaustapa
Kaukalo
Pakkaus / kotelo
78-BGA-moduuli
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
78-COG (8,75x15,71)
Tyyppi
3D Time of Flight
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Aktiivinen pikseliryhmä
320H x 240V