OPA4180IDR
DigiKeyn tuotenumero
296-40468-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-40468-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40468-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OPA4180IDR
Kuvaus
IC OPAMP ZERO-DRIFT 4CIRC 14SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Nollasiirtymä Vahvistimet 4 Piiriä Kiskosta kiskoon 14-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OPA4180IDR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite - tulon offset
15 µV
Valm.
Virta - syöttö
450µA (x4 kanavaa)
Sarja
Virta - lähtö/kanava
18 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännitealue (min.)
4.5 V
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (maks.)
36 V
Vahvistimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Piirien lukumäärä
4
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Kiskosta kiskoon
Pakkaus / kotelo
14-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Muuttumisnopeus
0,8V/µs
Valmistajan laitepakkaus
14-SOIC
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
2 MHz