OPA170AIDRLR
DigiKeyn tuotenumero
296-34920-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-34920-1-ND - Cut Tape (CT)
296-34920-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OPA170AIDRLR
Kuvaus
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT5
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 1 Piiriä Kiskosta kiskoon SOT-5
EDA/CAD-mallit
OPA170AIDRLR -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - lähtö/kanava
17 mA
Jännitealue (min.)
2.7 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
36 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Muuttumisnopeus
0,4V/µs
Pakkaus / kotelo
SOT-553
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
1.2 MHz