OPA170AID
DigiKeyn tuotenumero
296-29493-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OPA170AID
Kuvaus
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 1 Piiriä Kiskosta kiskoon 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OPA170AID -mallit
Kategoria
Jännite - tulon offset
250 µV
Valm.
Virta - syöttö
110µA
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - lähtö/kanava
17 mA
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (min.)
2.7 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
36 V
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Kiskosta kiskoon
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Muuttumisnopeus
0,4V/µs
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
1.2 MHz