MUX36D04IRUMR
DigiKeyn tuotenumero
296-49100-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-49100-1-ND - Cut Tape (CT)
296-49100-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MUX36D04IRUMR
Kuvaus
IC MUX DUAL 4:1 170OHM 16WQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 piirin mikropiirikytkin 4:1 170Ohm 16-WQFN (4x4)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MUX36D04IRUMR -mallit
Kategoria
Kytkemisaika (päälle, pois) (maks.)
136ns, 75ns
Valmistaja
Texas Instruments
Latausinjektio
0,3pC
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kanavan kapasitanssi (CS(off), CD(off))
2,4pF, 4,3pF
Osan tila
Aktiivinen
Virta - vuoto (IS(off)) (maks.)
40pA
Multiplekseri/demultiplekseripiiri
4:1
Ylikuuluminen
-96dB @ 1MHz
Piirien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Päästötilan resistanssi (maks.)
170Ohm
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kanavien välinen sovitus (ΔRon)
2,4Ohm
Pakkaus / kotelo
16-WQFN avoin juotoskohta
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
10V – 36V
Valmistajan laitepakkaus
16-WQFN (4x4)
Jännite - syöttö, kaksinkertainen (V±)
±5V – 18V