MSP430G2452IRSA16R
DigiKeyn tuotenumero
296-28129-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-28129-1-ND - Cut Tape (CT)
296-28129-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSP430G2452IRSA16R
Kuvaus
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 16QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MSP430 CPU16 MSP430G2xx Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 16MHz 8Kt (8K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)
EDA/CAD-mallit
MSP430G2452IRSA16R -mallit
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
256 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 8x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
16MHz