MSP430FR2512IPW16R
DigiKeyn tuotenumero
296-51449-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-51449-1-ND - Cut Tape (CT)
296-51449-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSP430FR2512IPW16R
Kuvaus
IC MCU 16BIT 7.5KB FRAM 16TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 16MHz 7,5Kt (7,5K x 8) FRAM 16-TSSOP
EDA/CAD-mallit
MSP430FR2512IPW16R -mallit
Ohjelmamuistin tyyppi
FRAM
Sarja
RAM-muistin koko
2K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 5x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
16MHz
Valmistajan laitepakkaus
16-TSSOP
Liitettävyys
I2C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
16-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)