LP5907MFX-3.2/NOPB | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LP5907MFX-3.2/NOPB |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.2V 250MA SOT23-5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 6 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 250mA SOT-23-5 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LP5907MFX-3.2/NOPB -mallit |
Kategoria | Virta - lepovirta (Iq) 25 µA |
Valm. | Virta - syöttö (maks.) 425 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 90dB – 60dB (100Hz – 100kHz) |
Osan tila Aktiivinen | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylikuumeneminen, Oikosulku |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,2V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-5 |
Jännitehäviö (maks.) 0,25V @ 250mA | Päätuotenumero |