LP2985-33DBVTG4 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LP2985-33DBVTG4 |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SOT-23-5 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LP2985-33DBVTG4 -mallit |
Kategoria | Virta - lepovirta (Iq) 95 µA |
Valm. | Virta - syöttö (maks.) 2.5 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 45dB (1kHz) |
Osan tila Vanhentunut | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 16V | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-5 |
Jännitehäviö (maks.) 0,58V @ 150mA | Päätuotenumero |