LP2981A-33DBVTG4
DigiKeyn tuotenumero
296-41452-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-41452-1-ND - Cut Tape (CT)
296-41452-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LP2981A-33DBVTG4
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
LP2981A-33DBVTG4 -mallit
Virta - syöttö (maks.)
1.7 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
16V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Jännitehäviö (maks.)
0,37V @ 100mA