LMZM33603RLRR
DigiKeyn tuotenumero
296-48830-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-48830-1-ND - Cut Tape (CT)
296-48830-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMZM33603RLRR
Kuvaus
DC DC CONVERTER 1-18V
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1 – 18V 3A 4V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMZM33603RLRR -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
OCP, OTP, UVLO
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
94%
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
18-PowerBQFN-moduuli
Tulojännite (min.)
4V
Koko/mitat
0,35" pit. x 0,28" lev. x 0,16" kork. (9,0mm x 7,0mm x 4,1mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Valmistajan laitepakkaus
18-B2QFN (9x7)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
3A