LMZM23600SILR
DigiKeyn tuotenumero
296-LMZM23600SILRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LMZM23600SILRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMZM23600SILRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMZM23600SILR
Kuvaus
DC DC CONVERTER 1.2-15V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1,2 – 15V 500mA 4V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMZM23600SILR -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
OCP, SCP, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
10-LDFN avoin juotoskohta, moduuli
Tulojännite (min.)
4V
Koko/mitat
0,15" pit. x 0,12" lev. x 0,06" kork. (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Tulojännite (maks.)
36V