LMZ14203EVAL/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LMZ14203EVAL/NOPB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMZ14203EVAL/NOPB
Kuvaus
EVAL BOARD FOR LMZ14203
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LMZ14203 SIMPLE SWITCHER® Tasavirta/tasavirta, Askel alas 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
3,3V
Valmistaja
Texas Instruments
Lähtövirta
3A
Sarja
Jännite - tulo
6V – 42V