LMK6CE02500CDLFR
DigiKeyn tuotenumero
296-LMK6CE02500CDLFRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LMK6CE02500CDLFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMK6CE02500CDLFRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMK6CE02500CDLFR
Kuvaus
SILIC OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 2,5V – 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-VDFN
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
62mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-VDFN
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-VSON (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)
Lähtö
LVCMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
56mA