LMK62A2-100M00SIAT
DigiKeyn tuotenumero
296-47076-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-47076-1-ND - Cut Tape (CT)
296-47076-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMK62A2-100M00SIAT
Kuvaus
SILICONE OSC XO 100.0000MHZ LVDS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD-moduuli
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMK62A2-100M00SIAT -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±50ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
100mA
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
6-SMD-moduuli
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
6-QFM (5x3,2)
Tyyppi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
70mA
Lähtö
LVDS
Päätuotenumero
Syöttöjännite
3,3V