LM78L12ACZ/LFT7
DigiKeyn tuotenumero
296-LM78L12ACZ/LFT7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LM78L12ACZ/LFT7CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM78L12ACZ/LFT7
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA TO-92-3
EDA/CAD-mallit
LM78L12ACZ/LFT7 -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
3 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
PSRR
54dB (120Hz)
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
35V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V