LM76005RNPR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Texas Instruments
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Richtek USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 5A 30-WFQFN avoin juotoskohta
LM76005RNPR
DigiKeyn tuotenumero
296-LM76005RNPRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LM76005RNPRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LM76005RNPRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM76005RNPR
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LM76005RNPR -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
57V
Taajuus - kytkentä
200kHz – 500kHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (min.)
3,5V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
60V