LM73606QRNPRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-49519-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-49519-1-ND - Cut Tape (CT)
296-49519-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM73606QRNPRQ1
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 6A 30-WFQFN avoin juotoskohta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LM73606QRNPRQ1 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (maks.)
34,2V
Valm.
Lähtövirta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - kytkentä
350kHz – 2,2MHz
Osan tila
Aktiivinen
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Aihealue
Jännitteenalennus
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Topologia
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
Tulojännite (min.)
3,5V
Valmistajan laitepakkaus
30-WQFN (6x4)
Tulojännite (maks.)
36V