LM73606QRNPRQ1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LM73606QRNPRQ1 |
Kuvaus | IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 6A 30-WFQFN avoin juotoskohta |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LM73606QRNPRQ1 -mallit |
Kategoria | Jännite - lähtö (maks.) 34,2V |
Valm. | Lähtövirta |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Taajuus - kytkentä 350kHz – 2,2MHz |
Osan tila Aktiivinen | Synkroninen tasasuuntaaja Kyllä |
Aihealue Jännitteenalennus | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Lähdön konfiguraatio Positiivinen | Luokka Autoteollisuus |
Topologia | Hyväksyntä AEC-Q100 |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna |
Lähtöjen lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo |
Tulojännite (min.) 3,5V | Valmistajan laitepakkaus 30-WQFN (6x4) |
Tulojännite (maks.) 36V | Päätuotenumero |