LM5146-Q1-EVM12V
DigiKeyn tuotenumero
296-53098-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM5146-Q1-EVM12V
Kuvaus
EVAL BOARD FOR LM5146Q1
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LM5146-Q1 - Tasavirta/tasavirta, Askel alas 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
8A
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - tulo
15V – 85V
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Paluu
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
400kHz
Päätarkoitus
Tasavirta/tasavirta, Askel alas
Sisältö
Piirilevyt
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
LM5146-Q1
Lähtöjännite
12V