LM46001PWPR
DigiKeyn tuotenumero
296-40223-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-40223-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40223-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM46001PWPR
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 1A 16HTSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 1A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
EDA/CAD-mallit
LM46001PWPR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Tulojännite (maks.)
60V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Sarja
Jännite - lähtö (maks.)
28V
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
200kHz – 2,2MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Topologia
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
16-HTSSOP
Tulojännite (min.)
3,5V