LM43603PWPEVM
DigiKeyn tuotenumero
296-37858-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM43603PWPEVM
Kuvaus
EVAL BOARD FOR LM43603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LM43603 SIMPLE SWITCHER® Tasavirta/tasavirta, Askel alas 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
3A
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - tulo
3,5V – 36V
Sarja
Regulaattorin topologia
Paluu
Pakkaustapa
Kotelo
Taajuus - kytkentä
500kHz
Osan tila
Aktiivinen
Sisältö
Piirilevyt
Päätarkoitus
Tasavirta/tasavirta, Askel alas
Käytetty mikropiiri/osa
LM43603
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Päätuotenumero
Lähtöjännite
3,3V