LM43602PWPR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LM43602PWPR |
Kuvaus | IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 2A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm leveys) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LM43602PWPR -mallit |
Kategoria | Tulojännite (maks.) 36V |
Valm. | Jännite - lähtö (min./kiinteä) |
Sarja | Jännite - lähtö (maks.) 28V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Lähtövirta |
Osan tila Aktiivinen | Taajuus - kytkentä 200kHz – 2,2MHz |
Aihealue Jännitteenalennus | Synkroninen tasasuuntaaja Kyllä |
Lähdön konfiguraatio Positiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Tulojännite (min.) 3,5V | Päätuotenumero |