LM43601PWPT
DigiKeyn tuotenumero
296-38371-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-38371-1-ND - Cut Tape (CT)
296-38371-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM43601PWPT
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 1A 16HTSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 1A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
EDA/CAD-mallit
LM43601PWPT -mallit
Tulojännite (maks.)
36V
Jännite - lähtö (maks.)
28V
Taajuus - kytkentä
200kHz – 2,2MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (min.)
3,5V