LM43600PWPR
DigiKeyn tuotenumero
296-40220-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-40220-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40220-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM43600PWPR
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 500mA 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LM43600PWPR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Tulojännite (maks.)
36V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Sarja
Jännite - lähtö (maks.)
28V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
200kHz – 2,2MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
16-HTSSOP
Tulojännite (min.)
3,5V