LM4040D25IDCKR
DigiKeyn tuotenumero
296-17941-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-17941-1-ND - Cut Tape (CT)
296-17941-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM4040D25IDCKR
Kuvaus
IC VREF SHUNT 1% SC70-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sivupiiri jänniteviite IC ±1% SC-70-5
EDA/CAD-mallit
LM4040D25IDCKR -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
150ppm/°C
Valmistaja
Texas Instruments
Kohina - 10Hz – 10kHz
Virta - katodi
80 µA
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Valmistajan laitepakkaus
SC-70-5
Lähtövirta
15 mA
Päätuotenumero
Toleranssi
±1%