LM4040CEM3-2.5/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LM4040CEM3-2.5/NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LM4040CEM3-2.5/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM4040CEM3-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM4040CEM3-2.5/NOPB
Kuvaus
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sivupiiri jänniteviite IC ±0,5% SOT-23-3
EDA/CAD-mallit
LM4040CEM3-2.5/NOPB -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
100ppm/°C
Valmistaja
Texas Instruments
Kohina - 10Hz – 10kHz
Virta - katodi
68 µA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Lähtövirta
15 mA
Päätuotenumero
Toleranssi
±0,5%