LM4040C25IDCKR
DigiKeyn tuotenumero
296-17938-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-17938-1-ND - Cut Tape (CT)
296-17938-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM4040C25IDCKR
Kuvaus
IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sivupiiri jänniteviite IC ±0,5% SC-70-5
EDA/CAD-mallit
LM4040C25IDCKR -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
100ppm/°C
Valmistaja
Texas Instruments
Kohina - 10Hz – 10kHz
Virta - katodi
80 µA
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Valmistajan laitepakkaus
SC-70-5
Lähtövirta
15 mA
Päätuotenumero
Toleranssi
±0,5%